Akademia Współczesnego Rodzica

Zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne dla Rodziców przedszkolaków

„Wspomaganie rozwoju emocjonalno-społecznego dzieci w wieku przedszkolnym.”

Adresaci – rodzice dzieci w wieku przedszkolnym

Termin: 16 marca 2019, godz. 9.00-13.00

Miejsce: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 21 w Warszawie, sala nr 13

Realizatorzy: Grażyna Rembelska, Joanna Mazurkiewicz-Gronowska

Sposób zapisów: zgłoszenia przyjmowane w sekretariacie Poradni pod nr 22 814 10 61/62/63 wew. 019

Akademia dla Rodziców

W ramach nowej inicjatywy organizowanej na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 21, nazwanej Akademią Współczesnego Rodzica, organizowane będą różnego rodzaju grupowe formy pomocy i wsparcia dla rodziców, którzy chcą aktywnie poszukiwać sposobów na wspieranie swoich dzieci, budowanie z nimi pozytywnych relacji i kreowanie ich rozwoju w taki sposób, aby stawały się szczęśliwymi, niezależnymi i samorealizującymi się ludźmi.

W ramach oferty Akademii Współczesnego Rodzica będzie można brać udział w szkoleniach dotyczących sposobów rozwiązywania problemów wychowawczych, nowoczesnych metod wspierania rozwoju i rozwijania zdolności dzieci. Organizowane będą także tematyczne grupy wsparcia oraz fora wymiany doświadczeń dla rodziców.

Aktualna oferta Akademii Współczesnego Rodzica będzie zamieszczana na tronie internetowej Poradni oraz przekazywana do szkół i placówek oświatowych z rejonu Dzielnicy Białołęka.