Aktualności

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy z serce, cierpliwość i zaangażowanie, za codzienny wysiłek i trud wkładany w edukację oraz wychowanie dzieci i młodzieży!

14. października 2017 r.

 

 „DOMOWE ZABAWY LOGOPEDYCZNE”

CZYLI JAK STYMULOWAĆ MOWĘ DZIECKA OD URODZENIA DO 3 ROKU ŻYCIA?

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla Rodziców dzieci od urodzenia do 3. roku życia, które odbędą się dn. 21.10.2017 r. w godzinach 9.00 – 11.00  na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 21 w Warszawie w sali nr 8, w ramach AKADEMII WSPÓŁCZESNEGO RODZICA.

W programie: zapoznanie z rozwojem mowy dziecka, logopedyczne fakty i mity, praktyczne ćwiczenia pozwalające na rozwinięcie mowy malucha. Prowadząca: Edyta Piwnicka – Panfil – neurologopeda, terapeuta SI.

Zapisy w sekretariacie Poradni pod nr 22-814-10-61 wew. 019

Ilość miejsc ograniczona!!!

 

  WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIACH LEGO-MAT

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na grupowych zajęciach „Lego-mat”, skierowanych do uczniów klas młodszych szkoły podstawowej (I – II) przejawiających zwiększone zainteresowanie matematyką, uzdolnionych matematycznie.

Opis zajęć:

Praca ze specjalnie dobranym zestawem klocków Lego, mająca zachęcić dzieci do poszerzania ich słownictwa, czytania, myślenia zarówno matematycznego jak i naukowego, komunikowania się, słuchania i mówienia językiem matematycznym. Bardzo istotnym elementem zajęć będzie rozpoznawanie problemów oraz precyzja i wytrwałość w poszukiwaniu rozwiązań, a także nauka współpracy z rówieśnikami.

Częstotliwość: 1 godzina w tygodniu – piątek od 15:00 do 16:00 ( pokój 106)

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni pod numerem: 22 814 10 61

Ilość miejsc ograniczona!

 

  WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIACH „PAMIĘTACZEK”

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na grupowych zajęciach „Pamiętaczek”, skierowanych do dzieci realizujących roczne przygotowanie przedszkolne oraz uczniów klas I mających trudności z koncentracją uwagi, pamięcią wzrokową i słuchową.

Częstotliwość: 1 godzina w tygodniu – piątek od 16:00 do 17:00 ( pokój 108) Zajęcia trwają przez jeden semestr roku szkolnego

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni pod numerem: 22 814 10 61

Ilość miejsc ograniczona!