Historia

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 21 pod obecną nazwą działa od 1. września 2006 roku. Wcześniej, w latach 1997 – 2006, nasz ośrodek funkcjonował jako Zespół Placówek Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej, który z kolei powstał na bazie Terapeutycznej Świetlicy Środowiskowej Gminy Warszawa – Białołęka. Pierwsze podwaliny organizacyjne pod istniejącą dzisiaj placówkę położył utworzony w 1991 r. i działający do 1994 r. Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie.

Od początku naszej działalności świadczymy szeroko rozumianą pomoc psychologiczno – pedagogiczną dla dzieci i młodzieży uczącej się, a także ich rodzin oraz nauczycieli z rejonu Białołęki.  W naszej codziennej pracy łączymy

zaangażowanie i pasję z rzetelną wiedzą i umiejętnościami oraz indywidualnym podejściem do każdej osoby zgłaszającej się do nas po pomoc. W naszych działaniach diagnostycznych i terapeutycznych wykorzystujemy najnowszą wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki, wspierania rozwoju i dziedzin pokrewnych tak, aby świadczona przez nas pomoc była jak najbardziej skuteczna i efektywna. Specjaliści Poradni stale poszerzają i doskonalą swoją wiedzę  oraz umiejętności podczas licznych kursów i szkoleń.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni – Psychologiczno Pedagogicznej Nr 21.